Token Content Access (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Public
mn: Нийтийн

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Node
mn: Зангилаа

en: Active
mn: Идэвхтэй
