Token Content Access (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Public
ta: வெளிப்படை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: N/A
ta: இல்

en: Other
ta: மற்றவை

en: About
ta: பற்றி
