Token Content Access (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Other
ug: باشقا

en: About
ug: ھەققىدە
