Token Content Access (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད
