Token Content Access (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Public
cs: Veřejná

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Node
cs: Uzly

en: Active
cs: Aktivní

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis
