Token Content Access (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Public
hr: Javno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Active
hr: Aktivno

en: N/A
hr: N/D

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis
