Token Content Access (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: ID
th: ไอดี

en: N/A
th: ไม่มี

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ
