Token Content Access (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Node
is: Knútur

en: Active
is: Virkin

en: Other
is: Annað

en: About
is: Um
