Token Content Access (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Public
is: Almenn

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: ID
is: Kenni

en: Node
is: Nóða

en: Active
is: Virkt

en: N/A
is: Á ekki við

en: Product
is: Vara

en: About
is: Um
