Token Content Access (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: ID
ne: परिचय

en: Node
ne: नोड

en: Active
ne: सक्रिय

en: About
ne: बारेमा
