Token Content Access (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Public
af: Publiek

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Node
af: Mode

en: Active
af: Aktief

en: Other
af: Ander

en: Product
af: Produk
