Token Content Access (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Public
be: Публічнае

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Node
be: Вузел

en: Active
be: Актыўна

en: N/A
be: Не даступна

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб
