Token Content Access (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Public
et: Avalik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: N/A
et: Puudub

en: Other
et: Muu

en: Product
et: Toode

en: About
et: Programmist
