Token Content Access (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Public
he: ציבורי

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Node
he: פריט תוכן

en: Active
he: פעיל

en: N/A
he: -ללא-

en: Other
he: אחר

en: About
he: אודות
