Token Content Access (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Public
it: Pubblico

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Node
it: Nodo

en: Active
it: Attivo

en: N/A
it: N/D

en: Other
it: Altro

en: Product
it: Prodotto

en: About
it: Informazioni
