Token Content Access (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Public
sk: Verejné

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Node
sk: Uzol

en: Active
sk: Aktívny

en: Other
sk: Ostatné

en: Product
sk: Produkt

en: About
sk: Informácie o
