Token Content Access (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Public
vi: Công cộng

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: ID
vi: Mã

en: Active
vi: Hoạt động

en: Other
vi: Khác

en: Product
vi: Sản phẩm

en: About
vi: Giới thiệu
