Tcmb (4.1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Other settings
pt: Outras configurações

en: Canadian Dollar
pt: Dólar Canadense

en: About
pt: Sobre

en: Australian Dollar
pt: Dólar Australiano

en: Japanese Yen
pt: Iene Japonês

en: Swiss Franc
pt: Franco Suíço

en: Danish Krone
pt: Coroa Dinamarquesa

en: Norwegian Krone
pt: Coroa Norueguesa

en: Swedish Krona
pt: Coroa Sueca

en: Not enabled
pt: Desativado

en: American Dollar
pt: Dólar Americano

en: Kuwaiti Dinar
pt: Dinar do Kuwait

en: Romanian Leu
pt: Leu Romeno

en: Russian Ruble
pt: Rublo Russo
