Tcmb (4.1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Currency
ru: Валюта

en: Other settings
ru: Другие настройки

en: Euro
ru: Евро

en: Canadian Dollar
ru: Канадский Доллар

en: About
ru: Информация

en: Australian Dollar
ru: Австралийский Доллар

en: Japanese Yen
ru: Японская Иена

en: Swiss Franc
ru: Швейцарский Франк

en: Danish Krone
ru: Датская Крона

en: Norwegian Krone
ru: Норвежская Крона

en: Swedish Krona
ru: Шведская Крона

en: Not enabled
ru: Выключено

en: Selling
ru: Продажа

en: Currency Settings
ru: Настройки валюты

en: Kuwaiti Dinar
ru: Кувейтский Динар

en: Romanian Leu
ru: Румынский Лей

en: Russian Ruble
ru: Российский рубль

en: Bulgarian Lev
ru: Болгарский Лев
