Tcmb (4.2.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Euro
el: Ευρώ

en: Canadian Dollar
el: Δολλάριο Καναδά

en: About
el: Περί

en: Australian Dollar
el: Δολλάριο Αυστραλίας

en: Swedish Krona
el: Σουηδική Κορώνα

en: Not enabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Russian Ruble
el: Ρωσικά Ρούβλια

en: Currency Codes
el: Κωδικοί Νομισμάτων
