Tcmb (4.2.1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Currency
es: Moneda

en: Other settings
es: Otras opciones

en: Canadian Dollar
es: Dólar canadiense

en: About
es: Acerca de

en: Australian Dollar
es: Dolar australiano

en: Japanese Yen
es: Yen japonés

en: Swiss Franc
es: Franco suizo

en: Danish Krone
es: Corona danesa

en: Norwegian Krone
es: Corona noruega

en: Swedish Krona
es: Corona sueca

en: Not enabled
es: No activado

en: Kuwaiti Dinar
es: Dinar Kuwaití

en: Russian Ruble
es: Rublo ruso
