Tcmb (4.2.1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Currency
fr: Devise

en: Other settings
fr: Autres paramètres

en: Canadian Dollar
fr: Dollar canadien

en: About
fr: À propos

en: Australian Dollar
fr: Dollar australien

en: Japanese Yen
fr: Yen japonais

en: Swiss Franc
fr: Franc suisse

en: Danish Krone
fr: Couronne danoise

en: Norwegian Krone
fr: Couronne norvégienne

en: Swedish Krona
fr: Couronne suédoise

en: Not enabled
fr: Non activé

en: Selling
fr: Vendre

en: South Korean Won
fr: Won sud-coréen

en: Kuwaiti Dinar
fr: Dinar koweïtien

en: Romanian Leu
fr: Leu roumain

en: Russian Ruble
fr: Rouble russe

en: United Arab Emirates Dirham
fr: Dirham des Émirats Arabes Unis
