Tcmb (4.2.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Currency
gl: Divisa

en: Other settings
gl: Outros axustes

en: Canadian Dollar
gl: Dólar canadiense

en: About
gl: Información

en: Australian Dollar
gl: Dólar australiano

en: Swiss Franc
gl: Franco suizo

en: Not enabled
gl: Desactivado
