Tcmb (4.2.1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Currency
it: Valuta

en: Other settings
it: Altre impostazioni

en: Canadian Dollar
it: Dollaro canadese

en: About
it: Informazioni

en: Australian Dollar
it: Dollaro australiano

en: Japanese Yen
it: Yen giapponese

en: Swiss Franc
it: Franco svizzero

en: Danish Krone
it: Corona danese

en: Norwegian Krone
it: Corona norvegiese

en: Swedish Krona
it: Corona svedese

en: Not enabled
it: Non abilitato

en: South Korean Won
it: Won sudcoreano

en: Kuwaiti Dinar
it: Dinaro kuwaitiano

en: Romanian Leu
it: Leu romeno

en: Russian Ruble
it: Rublo russo

en: United Arab Emirates Dirham
it: Dirham degli Emirati Arabi Uniti
