Tcmb (4.2.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Currency
fa: واحد پول

en: Euro
fa: یورو

en: Canadian Dollar
fa: دلار کانادا

en: About
fa: درباره

en: Australian Dollar
fa: دلار استرالیا

en: Japanese Yen
fa: ین ژاپن

en: Swiss Franc
fa: فرانک سوئیس

en: Not enabled
fa: غیرفعال

en: United Arab Emirates Dirham
fa: درهم امارات متحده عربی
