Tcmb (4.2.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Euro
is: Evra

en: Canadian Dollar
is: Kanadískur dollar

en: About
is: Um

en: Australian Dollar
is: Ástralskur dollar

en: Japanese Yen
is: Japanskt jen

en: Swiss Franc
is: Svissneskur franki

en: Danish Krone
is: Dönsk króna

en: Norwegian Krone
is: Norsk króna

en: Swedish Krona
is: Sænsk króna

en: Not enabled
is: Ekki virkjað
