Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha10) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Overview
ja: 概観

en: Settings
ja: 設定

en: Profile
ja: プロフィール

en: Production
ja: 運用中

en: Account
ja: アカウント

en: Multiple values may be used, separated by a comma. Note: Tokens that return multiple values will be handled automatically.
ja: コンマで区切られた複数の値を使うこともできます。注意：複数の値を返すトークンは自動的に処理されます。

en: This will be able to extract the URL from an image field.
ja: このメタタグによって画像フィールドからURLを抽出することが出来るようになります。

en: Any links containing http:// will be converted to https://
ja: http://を含むリンクは全てhttps://に変換されます。
