Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha10) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Account
ku: هەژمار
