Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha10) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Overview
nn: Oversikt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Production
nn: Produksjon

en: Account
nn: Konto
