Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha11) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Profile
tr: Profil

en: Production
tr: Üretim

en: Account
tr: Hesap

en: Default tags
tr: Ön tanımlı etiketler
