Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha12) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Account
kn: ಖಾತೆ
