Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha13) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Profile
eu: Profila

en: Account
eu: Kontua
