Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha13) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Account
ta: கணக்கு
