Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha14) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Overview
da: Overblik

en: Settings
da: Indstillinger

en: Profile
da: Profil

en: Production
da: Produktion

en: Account
da: Konto
