Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Profile
uk: Профіль

en: Production
uk: Експлуатація

en: Environment
uk: Середовище

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Multiple values may be used, separated by a comma. Note: Tokens that return multiple values will be handled automatically.
uk: Може бути використано декілька значень, відокремлених комами. Примітка: Замінники, що повертають декілька значень, будуть оброблятися автоматично.

en: This will be able to extract the URL from an image field.
uk: За допомогою цього можна буде витягнути URL з поля зображення.

en: Empty formatter
uk: Порожній форматер
