Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Profile
hu: Profil

en: Production
hu: Termelés

en: Environment
hu: Környezet

en: Account
hu: Saját adatok

en: Empty formatter
hu: Üres formázó
