Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha8) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Profile
nl: Profiel

en: Production
nl: Productie

en: Environment
nl: Omgeving

en: Multiple values may be used, separated by a comma. Note: Tokens that return multiple values will be handled automatically.
nl: Er kunnen meerdere waardes gebruikt worden, gescheiden door een komma. Opmerking: Tokens die meerdere waardes bevatten worden automatisch verwerkt.

en: This will be able to extract the URL from an image field.
nl: Hiermee kan de URL uit een afbeeldingsveld gehaald worden.

en: Empty formatter
nl: Leeg opmaakhulpmiddel

en: Any links containing http:// will be converted to https://
nl: Alle links met http:// worden omgezet naar https://
