Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Profile
fa: نمایه

en: Production
fa: محصولات

en: Account
fa: حساب
