Tealium iQ Tag Management (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Settings
ro: Setări

en: Profile
ro: Profil

en: Production
ro: Producţie

en: Account
ro: Cont
