Tealium iQ Tag Management (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Overview
sk: Prehľad

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Profile
sk: Profil

en: Production
sk: Produkcia

en: Environment
sk: Prostredie

en: Account
sk: Účet
