Tealium iQ Tag Management (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Environment
vi: Môi trường

en: Account
vi: Tài khoản
