Tealium iQ Tag Management (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Overview
af: Oorsig

en: Settings
af: Verstellings

en: Profile
af: Profiel

en: Account
af: Rekening
