Tealium iQ Tag Management (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས
