Tealium iQ Tag Management (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Overview
cy: Arolwg

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Profile
cy: Proffil

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Account
cy: Cyfrif
