Tealium iQ Tag Management (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Profile
fi: Profiili

en: Production
fi: Tuotanto

en: Account
fi: Käyttäjätili
