Tealium iQ Tag Management (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Account
km: គណនី
