Tealium iQ Tag Management (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Profile
el: Προφίλ

en: Production
el: Παραγωγή

en: Account
el: Λογαριασμός
