Tealium iQ Tag Management (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Overview
it: Panoramica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Profile
it: Profilo

en: Production
it: Produzione

en: Account
it: Profilo
