Tealium iQ Tag Management (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Overview
kk: Шолу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Profile
kk: Профиль

en: Account
kk: Есеп
