Tealium iQ Tag Management (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Overview
sv: Översikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Profile
sv: Profil

en: Production
sv: Produktion

en: Environment
sv: Miljö

en: Account
sv: Konto

en: Page Name
sv: Sidnamn
